GLC Poland Sp. z o. o. Sp. k.

Slide 1

O nas

Witamy na stronie GLC Poland Sp. z o. o. Sp. k. – spółki z 100 % polskim kapitałem i europejskim doświadczeniem. GLC Poland to ambitny, pełny zaangażowana i wykwalifikowany zespół profesjonalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i jakościowym oferowanych przez nas usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy postrzegani jako solidna i godna zaufania firma, co pozwala nam efektywniej współpracować z naszymi agentami w niemalże każdym zakątku świata. Jesteśmy członkami międzynarodowych organizacji logistycznych: Global Logistics Network (GLN) , Combined Logistics Network(CLN) oraz World Freight Partnership (WFP) skupiających firmy z branży logistycznej z ponad 120 krajów. Działamy jako wyłączny reprezentant World Freight Partnership (WFP) na terenie Polski. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów – mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do tego grona. Proszę zweryfikować nasze możliwości, wiedzę i doświadczenie – powierzone Nam zaufanie na pewno zaprocentuje. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z transportem i logistyką, który szczegółowo został przedstawiony w zakładkach: transport morski, lotniczy, kolejowy i drogowy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Zgodnie z misją firmy dla każdej Państwa przesyłki jesteśmy do dyspozycji o każdym czasie.

Prowadzimy również rekrutację na stanowiska spedytorów drogowych (krajowych i międzynarodowych)
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: office@glcpoland.pl

Oferta

Transport Morski

W zakresie transportu morskiego realizujemy przesyłki importowe i eksportowe, pełnokontenerowe (FCL) oraz drobnicowe(LCL) na terenie całego świata.

Transport Lotniczy

W zakresie transportu lotniczego przedstawiamy Państwu ofertę realizowania frachtów lotniczych dla ładunków w imporcie i eksporcie w obsłudze międzynarodowej.

Transport Drogowy

W zakresie transportu drogowego oferujemy przewozy krajowe i międzynarodowe całopojazdowe(FTL – Full Trailer Load) oraz drobnicowe(LTL – Less than Trailer Load).

Transport Kolejowy

W zakresie transportu kolejowego współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi kluczowymi operatorami kolejowymi i intermodalnymi.

Certyfikaty

Firma pozyskała wszystkie wymagane certyfikaty w branży logistycznej.

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat